منوی سریع

  info@ipateam.ir   03136519657

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

اسکريپت های HTML
اسکريپت های HTML

از تگ < script > برای قرار دادن يک اسکريپت ( برنامه های نوشته شده توسط زبان های برنامه نويسی اسکريپتی مثل Java Script , VB Script ) درون صفحات HTML استفاده می شود . مجموعه دستورات برنامه مورد نظر بين تگ باز و بسته < script > قرار بگيرند .

چگونه iis رو نصب کنیم
چگونه iis رو نصب کنیم

سرویس IIS یا همان وب سرور مایکروسافت ، یکی از برترین وب سرورهایی است که قابلیت‌های فراوانی از جمله راه اندازی FTP ، پشتیبانی از PHP ، پشتیبانی از ASP.net و ... را داشته و امروزه کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در این مطلب ما قصد داریم به نحوه نصب IIS در ویندوز 7 -10 بپردازیم تا کاربرانی که در نظر دارند از این وب سرور در ویندوز 7 -10 استفاده نمایند با روند نصب آن آشنا شوند.

html چیست
html چیست

HTML یا Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری ابر متنی, اولین و معروف ترین زبان نشانه گذاری وب است. این زبان در اوایل دهه ۱۹۹۰ توسط دنیس ریچی ابداع و اولین صفحه وب توسط آن نشانه گذاری شد. در این سری آموزشی HTML از وب تستر, همه ی افراد , از مبتدی ترین آنها (حتی کسی که هیچ چیزی از زبان های تحت وب نمیداند!) تا حرفه ای ترین ها را در نظر گرفته ایم. بنابراین ممکن است یک سری چیزها برای بعضی

آموزش  HTML    مفهوم تگ ها و انواع آن
آموزش HTML مفهوم تگ ها و انواع آن

آموزش قدم به قدم HTML ُ مفهوم تگ ها و انواع آن