منوی سریع

  info@ipateam.ir   03136519657

HTML

HTML

دستورات مقدماتی Java Script
دستورات مقدماتی Java Script

در کد نويسی دستورات جاوا اسکريپت ، از برخی از کاراکترها به منظور ويژه های استفاده می کنيم . برای مثال از کاراکتر " برای شروع يک عبارت متنی در دستوراتی نظير document.write و ... استفاده می شود . به کار بردن مستقيم چنين کاراکترهای در عبارت های متنی باعث تداخل با کدهای برنامه و بروز خطا و خروجی نامناسب می شود .

عملگرهای جاوا اسکريپت  اطلاعات پایه ای
عملگرهای جاوا اسکريپت اطلاعات پایه ای

1 ) عملگرهای رياضی 2 ) عملگرهای انتسابی 3 ) عملگرهای مقايسه ای 4 ) عملگرهای منطقی 5 ) عملگر رشته ای

اسکريپت های HTML
اسکريپت های HTML

از تگ < script > برای قرار دادن يک اسکريپت ( برنامه های نوشته شده توسط زبان های برنامه نويسی اسکريپتی مثل Java Script , VB Script ) درون صفحات HTML استفاده می شود . مجموعه دستورات برنامه مورد نظر بين تگ باز و بسته < script > قرار بگيرند .

دستورات مقدماتی Java Script به صورت مفهومی
دستورات مقدماتی Java Script به صورت مفهومی

1 ) جاوا اسکريپت به بزرگ يا کوچک بودن حروف حساس است ( بر خلاف HTML ) : 2 ) جاوا اسکريپت فواصل خالی اضافی در کد نويسی را ناديده می گيرد : 3 ) نوشتن عبارت های متنی در بيش از يک خط : 4 ) درج توضيحات ( comments ) مورد نظر در بخش کد نويسی :

html چیست
html چیست

HTML یا Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری ابر متنی, اولین و معروف ترین زبان نشانه گذاری وب است. این زبان در اوایل دهه ۱۹۹۰ توسط دنیس ریچی ابداع و اولین صفحه وب توسط آن نشانه گذاری شد. در این سری آموزشی HTML از وب تستر, همه ی افراد , از مبتدی ترین آنها (حتی کسی که هیچ چیزی از زبان های تحت وب نمیداند!) تا حرفه ای ترین ها را در نظر گرفته ایم. بنابراین ممکن است یک سری چیزها برای بعضی

آموزش  HTML    مفهوم تگ ها و انواع آن
آموزش HTML مفهوم تگ ها و انواع آن

آموزش قدم به قدم HTML ُ مفهوم تگ ها و انواع آن